Garden by the ponds
4.6 - 7.6.2026 Klára says:
Velká spokojenost,klidný místo k odpočinku a načerpání energie,zvuk 🐸🦆rybník plný 🦈naproti sousedé mají🐴 a nedaleko i 🐮příroda krásná,majitel příjemný hezky si s námi popovídal,poseděl u ohně.Byli jsme moc spokojený,určitě nejsme naposled a přijedeme znovu rádi🙏😀






Velká spokojenost,klidný místo k odpočinku a načerpání energie,zvuk 🐸🦆rybník plný 🦈naproti sousedé mají🐴 a nedaleko i 🐮příroda krásná,majitel příjemný hezky si s námi popovídal,poseděl u ohně.Byli jsme moc spokojený,určitě nejsme naposled a přijedeme znovu rádi🙏😀








