Garden by the pond in Velké luh
5.6 - 6.6.2026 Veronika says:
Krásné, klidné a udržované místo pro odpočinek, přespávali jsme ve stanu a i přesto, že je pomezek velký, je majitelem umožněná jen jedna rezervace, za což děkuji, protože si tak můžete užít tu pohodku jen sami pro sebe. K dispozici je vše potřebné a ani jsme nemuseli majitele kontaktovat - přesně jak to máme my introverti rádi :)
Krásné, klidné a udržované místo pro odpočinek, přespávali jsme ve stanu a i přesto, že je pomezek velký, je majitelem umožněná jen jedna rezervace, za což děkuji, protože si tak můžete užít tu pohodku jen sami pro sebe. K dispozici je vše potřebné a ani jsme nemuseli majitele kontaktovat - přesně jak to máme my introverti rádi :)


